Hakkımızda

Melantis Bilişim'e Hoş Geldiniz.

Hakkımızda

2011 yılında Bilişim Teknolojileri ve Kurumsal Danışmanlık sektörlerinde faaliyetlerine başlayan Melantis Bilişim Teknolojileri; başta inşaat ve gayrimenkul olmak üzere birçok sektöre özel çözümler üretmektedir. Bilişimin gerekleri olan Yazılım, Otomasyon, Mobile Uygulama, Web & Tasarım hizmetlerini verirken, kendi ürünlerini de geliştirip, müşterilerinin beğenisine sunmuştur.
Farklı birçok sektöre liderlik eden markaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere, 40’ı aşkın başarılı teknoloji ve hizmet çözüm projesini hayata geçirmiştir. Bunların içerisinde Dijital Santral, Call Center kurulumu, Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri Yönetimi, CRM & ERP yazılımları, içerik yönetim sistemi özelliklerine sahip Kurumsal veya Şahıs Web sayfalarının yazılımı ve yönetimi, Satış & Pazarlama & Call Center danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra departman yönetimi hizmetleri de bulunmaktadır.
Kurulduğu ilk andan itibaren hem kaliteye özen gösterip hem de kullanıcı dostu çözümler üretmeyi hedeflemiştir.
Çözüm ortaklarına kar sağlayabilecek hizmetleri, teknolojinin tüm imkanlarını özenle kullanarak, garantili ve VIP hizmet anlayışı çerçevesinde vermektedir.
Herhangi bir sorunuz mu var?
İLETİŞİME GEÇİN

Vizyonumuz

Melantis Bilişim olarak, teknolojinin herkesin hakkı olduğunu ve gerçek manasıyla herkesin kullanabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu fikir ve inanç doğrultusunda en şeffaf, en samimi, en hızlı ve en çözüm odaklı hizmetleri ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz. Ülkemizde yazılımın ilerlemesi ve Melantis Bilişim’in hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde lider konuma erişmesi için çalışıyoruz.
Amacımız alışıla gelmiş hizmet anlayışlarının eskide kaldığı, yenilenip, hızlanmanın zorunlu olduğu sektör dinamiklerinin oluşturulmasında ve rekabet ortamının tetiklenmesinde rol alıp, müşterilerin hakları olan hizmeti almalarını sağlamaktır.

Değerlerimiz

  • 01MERAK:Bir çocuk saflığında ve açlığında
  • 02Heyecan:Her yeni gün, yeni hizmet ve çözüm fırsatlarının gizlendiği bir hediye
  • 03Azim:Vazgeçmek için bir sebep yok ama azmetmek ve başarmak için milyonlarca sebep var.
  • 04Yenilik:Yeni olanı dene, korkma. Teknolojiyi hayatına al.
  • 05Heves:Her daim başarıya aç kal.

İNANMAK ÖNCE KENDİ GÜCÜNE,
EVRENİ DEĞİŞTİRİR İSTEDİĞİN BİÇİMDE

VAKİT KAYBETMEDEN HİZMET İÇİN